Шампионска Лига - Новини

Треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри изрази умерен оптимизъм сред нулевото

...

... играта си. Защитаваме се добре, но трябва да играем с топката повече”, каза аржентинецът. Шампионска Лига 5 кръг, сряда 22 ноември Ювентус 0:0краен резулат Барселона

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо не показа притеснение след

...

... търсим победата в него”, каза португалецът по повод предстоящото домакинство срещу ЦСКА Москва. Шампионска Лига 5 кръг, сряда 22 ноември Базел 1:0краен резулат Манчестър Юнайтед

С месеци може да отсъства от терена испанския полузащитник на

...

... веднага на стадиона се погрижи завърналият се на “Алианц Арена” доктор Ханс-Вилхелм Мюлер-Волфарт. Шампионска Лига 5 кръг, сряда 22 ноември Андерлехт 1:2краен резулат Байерн (Мюнхен)

Фернандо Торес води атаката на Атлетико Мадрид за важния сблъсък

...

... ТоресРОМА: Алисон, Перес, Манолас, Фасио, Коларов, Гоналон, Пелегрини, Наинголан, Жерсон, Пероти, ДжекоМИНУТА ПО МИНУТА Шампионска Лига 5 кръг, сряда 22 ноември Атлетико Мадрид 21:45предстои Рома

Тази вечер Ювентус приема Барселона в дербито на група D

...

... Пике, Юмтити, Дин, Паулиньо, Бускетс, Ракитич, Иниеста, Деулофеу, СуаресМИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАГЛЕДАЙТЕ МАЧА ТУК! Шампионска Лига 5 кръг, сряда 22 ноември Ювентус 21:45предстои Барселона

Гонещият класиране за следващия кръг в Шампионската лига Челси започва

...

... Гуриер, Мичел, Мадатов, НдловуЧЕЛСИ: Куртоа, Рюдигер, Луис, Аспиликуета, Дзапакоста, Канте, Фабрегас, Алонсо, Азар, Вилиан, Педро Шампионска Лига 5 кръг, сряда 22 ноември Карабах 19:00предстои Челси

Ливърпул ще разследва оплаквания от свои фенове които претендират че

...

... снощи, като резултатът почти сигурно ще класира двата тима на осминафиналите в Шампионската лига. Шампионска Лига 5 кръг, вторник 21 ноември Севиля 3:3краен резулат Ливърпул

След снощните емоции в Шампионската лига днес предстоят нови 8

...

... ТУКГрупа "С":Карабах - ЧелсиМИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ ТУКАтлетико Мадрид - РомаМИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ ТУКГрупа "D":Ювентус - БарселонаМИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ ТУКСпортинг (Лисабон) - ОлимпиакосМИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ ТУК

Наставникът на Монако Леонардо Жардим беше разочарован след домакинската загуба

...

... следващия сезон ще сме по-подготвени да оставим следа в Шампионската лига”, добави португалецът. Шампионска Лига 5 кръг, вторник 21 ноември Монако 1:4краен резулат РБ (Лайпциг)

Старши треньорът на Барселона Ернесто Валверде призова за спокойствие относно

...

... най-малко пред нашата врата”, сподели специалистът. “Лос блаугранас” гостуват в Торино утре от 21,45 часа. Шампионска Лига 5 кръг, сряда 22 ноември Ювентус 21:45предстои Барселона